Юлія Тимошенко привітала Роберту Метсолу з обранням Президентом Європарламенту

У вівторок, 18 січня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала Роберту Метсолу з обранням Президентом Європейського Парламенту.

«Від імені партії «Батьківщина» мені дуже приємно щиро привітати Вас із обранням на посаду голови Європейського парламенту. Ми були раді побачити, що член нашої родини політичних партій – ЄНП, став лідером європейської інституції», – йдеться у листі.

«Бажаю вам успіхів у виконанні Ваших повноважень. Я впевнена, що під вашим керівництвом Європейський Парламент посилить свою важливу роль у захисті та просуванні європейських цінностей і створенні цілісної, вільної та мирної Європи».

Окрім того, Юлія Тимошенко наголосила, що «у ці драматичні для України часи такі надійні друзі допоможуть нашій державі бути впевненою у своєму майбутньому як незалежної та суверенної нації з чіткою європейською перспективою».

Вона також висловила сподівання на продовження «постійної, тісної та конструктивної співпраці у просуванні демократії, процвітання та наших спільних цінностей на європейському континенті».

У вівторок, 18 січня, на виборах Президента Європарламенту Роберта Метсола перемогла конкурентів більшістю у 458 голосів. Євродепутат стала наступницею голови Європарламенту Давида Сассолі, який помер 11 січня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова