Юлія Тимошенко привітала рішення Сенату США щодо визнання Голодомору геноцидом

Ухвалення Сенатом США резолюції, що стала першим в історії актом американського Конгресу, де Голодомор 1932-1933 років визнається геноцидом українського народу, є важливим і своєчасним рішенням.

Про це Юлія Тимошенко написала на своїй сторінці у Facebook.

«Історія України велика і славна, але так само й трагічна. Голодомор – одна з її найчорніших сторінок, що ніколи не буде перегорнута і забута», – зазначила вона.

За словами лідера «Батьківщини», визнання Голодомору геноцидом – це не просто данина пам’яті невинно загиблим, не лише скорбота світу на нашу адресу, це ще й історичний маркер.

«Це визнання України як окремої, незалежної нації, що постраждала внаслідок своєї боротьби за право бути вільними на своїй власній землі. І дуже важливо, що це рішення ухвалене зараз – в час, коли Україна знову виборює свою незалежність, суверенітет та захищається від агресора», – зауважила вона.

Юлія Тимошенко переконана, світ не забуває про Україну та не кидає напризволяще.

«Я знаю, як багато людей, в тому числі й представників нашої діаспори, довгі роки наполегливо працювали для того, щоб це рішення Сенату стало можливим. Щиро, від усього серця дякую всім причетним», – підсумувала лідер партії.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова