Юлія Тимошенко привітала Білла Нельсона з призначенням Директором NASA

Сьогодні Голова партії «Батьківщина» привітала відомого американського політика й астронавта Білла Нельсона з призначенням на посаду директора Національного управління США з аеронавтики та досліджень космічного простору (NASA).

«Від усього серця вітаю Вас із призначенням на посаду директора NASA. Я була дуже рада дізнатися, що Ви, як видатний державний діяч США та член Конгресу, який побував у космосі, отримали одноголосну підтримку Сенату. Ви є взірцевою кандидатурою для керівництва такою інституцією, як NASA. Впевнена, що за Вашого лідерства  NASA досягне нових висот та найвидатніших досягнень в історії людства, як це вже було раніше», – написала Юлія Тимошенко у вітанні.

Окрім того, вона пригадала останню зустріч з Біллом Нельсоном у США у 2018 році.

«З теплотою згадую наші зустрічі, особливо, як ми разом, затамувавши подих,  спостерігали за запуском важкої ракети-носія Falcon Heavy, що відбувся з космодрому космічного центру імені Кеннеді у Флориді у лютому 2018 року», – зазначила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, Білл Нельсон – сенатор від штату Флорида (2001-2019 рр., належить до Демократичної партії), колишній американський астронавт, який здійснив один космічний політ на шатлі STS-61-C (1986 рік, «Колумбія»).

У 1984 році Білл Нельсон взяв участь в оголошеній програмі «Політик в космосі» і через два роки став другим членом Конгресу і першим членом Палати представників, який побував у космосі.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова