Юлія Тимошенко привітала аграріїв з професійним святом: Не здамося і не відступимо!

Ухвалення закону про розпродаж землі – величезна помилка, наслідки якої будуть непоправними. Але «Батьківщина» зробить усе, щоб зупинити аферу влади й дати українцям право бути господарями на власній землі.

Про це написала Юлія Тимошенко у розміщеному на сторінці Facebook привітанні з нагоди Дня працівників сільського господарства.

«Сьогодні на селі не святкові дні та не святкові настрої. Закон, ухвалений нещодавно монобільшістю, посягнув на недоторканий стратегічний пріоритет України – право людини працювати на власній землі. Це величезна помилка. Але я обіцяю: будемо боротися. Разом з вами. Не здамося і не відступимо!» – запевнила Голова партії.

День аграрія – особливе свято для України, переконала лідер «Батьківщини». Бо в найтяжчі часи саме села зберегли ті елементи, які формують основу нації та її характер – «наші вишиванки та пісні, казки та мова, наша віра».

«Вся наша культура, вся наша історія, наш дух і воля так чи інакше пов’язані з землею. З боротьбою на ній і за неї. Ми – аграрна цивілізація! Адже саме селу й селянам ми вдячні за те, що збереглися, як народ і держава, не втратили нашої віри, надій і сподівань», – констатувала політик.

Юлія Тимошенко подякувала землеробам за важку, «часто невдячну працю» і запевнила, що ні на мить не припинить боротьбу за права українців, за гідне і щасливе життя українського села.

Нагадаємо, що «Батьківщина» виступила проти ухвалення за основу законопроєкту №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», який забирає у держави контроль над використанням земель.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова