Юлія Тимошенко: Приватизація «Енергоатому» зруйнує енергетичну незалежність України

Корупціонери навіть під час війни готові поступитися національними інтересами для власного збагачення. Але команда «Батьківщини» не допустить цього та наполягатиме на знятті з розгляду законопроєкту №7650-У, яким передбачається приватизація «Енергоатому», адже це поставить під загрозу енергетичну незалежність і суверенітет України.

Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у відеоблозі «А що там в Раді?» на своєму офіційному Youtube-каналі.

«Хочу нагадати, що ми по обсягу виробництва електроенергії на атомних електростанціях треті в Європі. Треті! Ви розумієте масштаб? У нас 50% отриманої електроенергії виробляється атомними електростанціями. Це не просто наш національний скарб. Це те, що при правильному управлінні країною може дати нашим підприємцям величезний привілей і зробити наших виробників та промисловість конкурентоспроможними, а людей – платоспроможними», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона пояснила, що «Енергоатом» нині продає атомну електроенергію по 57 копійок за кіловат, натомість людям виставляється ціна 1,68 гривні за кіловат, а промисловості – 5-6 гривень за кіловат. Різниця, за її словами, йде посередникам, які визначаються владою і які реально на цьому заробляють мільярдні надприбутки.

«Їм недостатньо, що вони забирають найдешевшу електроенергію й втридорога віддають її вітчизняним споживачам і підприємствам. Вони тепер вирішили ухвалити закон і фактично розпочати крадіжку всієї системи генерації атомної електроенергії, тобто «Енергоатому». Тоді атомну електроенергію вони продаватимуть не всередині України, а експортуватимуть. Там будуть на порядок вищі прибутки, сотні мільярдів гривень осідатимуть у кишенях посередників», – обурилася лідерка «Батьківщини».

Юлія Тимошенко пообіцяла, що під час Погоджувальної ради її команда вимагатиме зняти з розгляду законопроєкт №7650-У, та закликала небайдужих українців стежити за подіями, які відбуваються навколо «Енергоатому».

«За цими антиукраїнськими діями з приватизації «Енергоатому» стоять глобальні корпорації, які вимагають це робити від влади, і таким чином відбувається повзуча колонізація України, і на це, на жаль, ідуть представники влади. Подивимося, як на це відреагує парламент», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, після заборони трансляції засідань українського парламенту лідерка «Батьківщини» вирішила розповідати на своєму Youtube-каналі про те, які закони під час війни ухвалюють народні депутати за зачиненими дверима.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова