Юлія Тимошенко: Президент Зеленський віддав наказ вбити малий бізнес

В той час, коли інші країни допомагають своєму середньому класу, своїм малим підприємцям усім, чим можуть, дають кредити практично безвідсоткових ставок, роздають гроші як допомогу тим, хто втратив бізнес, у нас в країні «Слуги народу» за наказом президента вирішили вбити малий бізнес та зірвали голосування за закон про відтермінування касових апаратів для ФОПів.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді.

Вона нагадала, що у вівторок за ініціативою «Батьківщини» був узгоджений законопроєкт на захист ФОПів. І сьогодні його підтримали всі фракції, окрім президентської.

«Президент Зеленський дав команду своїй фракції не голосувати за цей закон. Попри те, що всі лідери фракцій підтримали документ. Практично дві третини фракції «Слуга народу» не проголосували за командою президента України», – обурилася Юлія Тимошенко.

Голова партії зауважила, що зрив голосування «слугами народу» свідчить лише про одне – відбувається свідоме знищення українського середнього класу.

Водночас Юлія Тимошенко запевнила, що «Батьківщина» продовжуватиме боротися за те, щоб малі підприємці мали можливість працювати, створювати робочі місця та годувати власні сім’ї.

«Ми не опускаємо рук і вимагаємо на наступному сесійному тижні ще раз поставити це рішення на голосування. Малі підприємці, яких зараз хочуть знищувати касовими апаратами, мають бути врятовані й ще на півтора року отримати право жити. А за ці півтора року ми повинні взагалі скасувати такі вимоги й дати можливість самозайнятим людям працювати далі», – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова