Юлія Тимошенко: Президент відповідальний за кожного свого депутата

Володимир Зеленський несе персональну відповідальність за кожну людину, яку він привів до влади. Президент має викликати до себе Євгенія Брагара і попросити його написати заяву про складення депутатського мандата.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді, коментуючи слова провладного депутата, який порадив пенсіонерці, що не може заплатити за комунальні послуги, продати собаку.

«Мені здається, що команда президента сьогодні зайняла посади та з’їла собі мозок. Те, що вони сьогодні роблять, суперечить не тільки моралі, але й системі життя людей. Я вважаю, що депутата, який від імені партії «Слуга народу» запропонував продати домашніх тварин, щоб заплатити за комунальні послуги, треба негайно позбавляти мандата», – переконана Юлія Тимошенко.

Скандальна заява Євгенія Брагара, впевнена політик, це не лише позиція окремого депутата від «Слуги народу». Це філософія усієї президентської команди. І якщо цей ганебний випадок не буде покараний – ця філософія стане філософією життя всієї країни.

«Сьогодні «слуги народу» примушують українців продати своїх домашніх тварин, завтра вони скасують обмеження на восьмигодинний робочий день, післязавтра вони на 8% збільшують тарифи. Межі не буде – треба реагувати негайно!» – закликала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова