Юлія Тимошенко: Позачергове засідання парламенту дозволить зупинити корупцію на тарифах

«Батьківщина» збирає підписи за проведення у четвер, 4 березня, позачергового засідання Верховної Ради задля ухвалення законопроєкту №4680, який дозволить знизити ціну на газ втричі та зруйнує корупційні схеми, що діють у встановленні тарифів.

Про це під час брифінгу заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Коли ми зберемо 150 підписів за проведення позачергового засідання, то будуть поіменно відомі прізвища депутатів, які підтримують людей, а не корупцію. І у нас з’явиться можливість у четвер розглянути та проголосувати всі законопроєкти, які стосуються припинення корупції на тарифах», – зазначила Юлія Тимошенко.

За словами лідера «Батьківщини», втричі завищені ціни на газ, а як наслідок, на тепло і гарячу воду, – це результат покривання корупційних схем найвищими керівниками держави, що триває вже понад 7 років.

«У парламенті від «Батьківщини» лише 25 депутатів, тому ми, на жаль, не можемо самостійно припинити ту вакханалію, яка розпочалася у 2014 році й триває зараз, вже при новому президенті. Але ми докладаємо всіх можливих зусиль!» – запевнила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, «Батьківщина» наполягає на ухваленні свого законопроєкту №4680, який не лише дозволить знизити тарифи втричі, а й припинить корупцію на ринку. Документом пропонується направити на потреби домогосподарств дешевий газ українського видобутку. Імпортний газ, закачаний у сховища влітку за низькими цінами, пропонується продавати людям за ціною закупки, врахувавши лише витрати на його транспортування й зберігання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова