Юлія Тимошенко: Порядок денний Верховної Ради відірваний від проблем людей

Питання, поставлені в порядку денному Верховної Ради як пріоритетні, абсолютно відірвані від реалій і потреб українців. Депутати збираються розглядати законопроєкти про вдосконалення грального бізнесу та звільнення його від оподаткування, про мисливство та протидію дискримінації в рекламі. Таке враження, що корупцію, бідність та інфляцію в країні вже подолано.

Про це заявила під час виступу з трибуни парламенту  Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Сьогодні, коли люди потерпають від бідності, отримують пенсії, нижчі прожиткового рівня, а тарифи зашкалюють так, що люди не в змозі платити, і вже накопичили 80 мільярдів гривень боргів перед «Нафтогазом», весь порядок денний Верховної Ради просякнутий лобістськими та корупційними законами», – обурилася Юлія Тимошенко.

Водночас, за словами лідера «Батьківщини», депутати саботують проведення позачергової сесії, присвяченої розгляду тарифних законопроєктів.

«Ми разом склали порядок денний, в якому кожна фракція дала свій законопроєкт про врегулювання тарифної політики. Щоб провести позачергову сесію, присвячену тарифам, треба зібрати 150 підписів, за два дні ми назбирали 69. Вони не хочуть виносити питання тарифів в зал, тому кожна опозиційна фракція ставить половину підписів, а «слуги народу» жодного підпису не дали. В цьому залі на першому місці корупція, лобізм і здача національних інтересів, і ніхто не цікавиться тим, що люди ледве виживають. Я закликаю депутатів змінити порядок денний і провести позачергову сесію по тарифах», – повідомила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова