Юлія Тимошенко: Попри гучні обіцянки Порошенка мешканці Сміли досі залишаються без тепла

Мешканці м. Сміла на Черкащині, яким президент Петро Порошенко публічно пообіцяв дати тепло, досі залишаються у холодних оселях.

Про це повідомила Юлія Тимошенко, яка особисто проінспектувала котельні і, як виявилось, частина з них не працює.

«Ми приїхали подивитися, чи працюють котельні. Зараз ми в одній з них. Усе це обман. Ніхто не працює, газ не поданий на котли. Насправді ж люди продовжують залишатися в холоді», – обурилася лідер «Батьківщини».

Окрім того, зауважила Голова партії, у м. Сміла періодично пропадає світло, адже люди, які не мають тепла, змушені опалювати оселі електроприладами.

З огляду на це Юлія Тимошенко звернулася до президента Порошенка з вимогою негайно дати українцям природний газ для опалення осель, дитячих садочків і лікарень.

«Совісті принаймні грам є? Після всіх звітів, що в Смілу пустили тепло, а реально – тепла немає. Ми вимагаємо, щоб це тепло людям подали», – наголосила лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко приїхала до Сміли для того, щоб підтримати мешканців міста, які відстоюють своє право на забезпечення теплом. Вона наголосила, що причиною проблем з обігрівом по всій країні є ціна на газ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова