Питання реструктуризації держборгу необхідно розглядати за повною процедурою, – Юлія Тимошенеко

«Батьківщина» наполягає на розгляді за повною процедурою трьох урядових законопроектів та постанови, що стосуються реструктуризації державного боргу України.

Про це сьогодні з парламентської трибуни заявила лідер фракції Юлія Тимошенко.

«Такі доленосні для країни рішення мають обговорюватися не лише за літерами та комами. Вони мусять бути безумовно зрозумілими суспільству. Рішення, які ухвалюються, – дуже відповідальні, і на швидкуруч їх ухвалювати просто ніхто в цьому залі не має права!» – наголосила вона.

Тимошенко пояснила, що мова йде про законопроекти №№3058У, 3057У,3059У та проект постанови №56У, які, по суті, «дадуть дорогу реструктуризації боргів України перед зовнішніми кредиторами».

«Хочу наголосити, що ці питання стосуються не лише цього парламенту, не лише цього періоду історії. Документи, які пропонують ухвалити, стосуються прийдешніх поколінь як мінімум на сорок років», – зауважила лідер фракції.

Народний депутат також вважає, що сьогодні в сесійній залі мова йде не лише про законопроекти, а й «про історію України, її шанс на життя та відповідальність кожного за ухвалені рішення».

За словами лідера фракції, сьогоднішні рішення щодо реструктуризації означатимуть, «яке боргове навантаження, який борговий зашморг не тільки зараз на країну візьмемо, а що ми залишимо нашим дітям і частково – онукам».

Пропозиція Юлії Тимошенко полягає в тому, щоб не допустити розгляд цих законопроектів за скороченою процедурою, а розглядати згідно повної процедури, визначеної регламентом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова