Юлія Тимошенко: Персональна відповідальність за безлад в країні й провали в державній політиці – на президенті Зеленському

Володимир Зеленський списує свої провали в економіці на черговий уряд. Хоча всім очевидно – персональну відповідальність за все, що відбувається в країні, несе президент, який має абсолютну владу. Це означає, що під килимом президент дав команду «валити» прем’єра і Кабмін.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу в парламенті.

«З усіх депутатів правлячої партії «Слуга народу» 72 депутати не проголосували за Програму дій уряду. Це означає, що під килимом президент України дав команду «валити» уряд, «валити» прем’єр-міністра. Це означає, що ви, «слуги народу», не проголосувавши за програму дій, де-факто, відправили уряд у відставку», – зауважила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» переконана, президент дав команду не голосувати за Програму уряду, «бо списує свої провали, провали своєї абсолютної влади вже на третій уряд».

«Але персональну відповідальність своєю абсолютною монопольною владою за все, що відбувається в країні, несе персонально президент України. Він дає вказівки урядам, як їх формувати, він дає вказівки в парламенті, як голосувати, і він проводить політику зовнішнього управління», – наголосила Юлія Тимошенко.

Говорячи про звіт по бюджету за 2019 рік, лідер «Батьківщини» зазначила, що бюджет провалений майже на 70 мільярдів по дохідній частині.

«Це означає, що у 2019 році контрабанда йшла потоком, рікою, і це може бути тільки під прикриттям Адміністрації президента та самого президента. Це означає, що фальсифікації з податком на додану вартість і з податком на прибуток набули системного характеру, і це довела наша ТСК. Як – розвалені всі видатки, немає індексації пенсій, немає підвищення заробітних плат, немає нічого, що потрібно Україні. Це означає, що особисто президент «завалив» управління країною. З цього стану треба виходити, треба діяти – зібравши в єдину команду усіх фахових, відповідальних і патріотичних людей», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова