Юлія Тимошенко: Першочергове завдання нової сесії парламенту – зниження тарифів для людей

Роботу Верховної Ради треба починати не з красивих слів про служіння людям та ходьби по колу, а з реальних кроків в інтересах українців. І першим має стати невідкладне зниження тарифів.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради.

Вона нагадала, що до 2014 року проблема тарифів ніколи в країні не стояла.

«Люди мають відчути, що справедливість є. Десятиліттями українці отримували газ вітчизняного видобутку, і лише у 2014 році зірвали стоп-кран і зняли всі обмеження на зростання тарифів, які людям просто не під силу», – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» закликала депутатів та лідерів фракцій не зволікати, а якнайшвидше долучитися до підписання та ухвалення законопроєкту №4680.

«Ми внесли законопроєкт №4680. Він про те, щоб повернути людям український газ за українською ціною і зробити так, щоб зі сховищ людям газ ішов за адекватними цінами, а не втридорога. Я пропоную, щоб лідери фракцій підписали режим ad hoc, і щоб цей закон негайно розглянули в залі», – закликала Юлія Тимошенко.

Водночас лідер партії повідомила, що «Батьківщина» вноситиме проєкт постанови про директиви уряду звільнити Коболєва та його корумповану команду з «Нафтогазу».

«Я б хотіла, аби ми тут не теревенили, а діяли. Діяли заради добробуту людей», – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова