Юлія Тимошенко: Перемогти путіна можна тільки спільними зусиллями усього вільного світу

Сьогодні, 18 травня 2022 року, лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко виступила з доповіддю щодо України під час засідання Групи ЄНП в Європейському Парламенті у Брюсселі.

«Я щиро вдячна членам нашої родини ЄНП та вільній Європі за допомогу у ці скрутні часи для України. Зараз у нас спільний ворог – терористичний режим путіна, який загрожує усім демократичним цінностям, які ми так тяжко виборювали роками. Це не лише війна проти України, а війна між силами свободи, демократії, добра і силами, які уособлюють тиранію, несвободу, агресію та війну», – наголосила вона.

За словами Юлії Тимошенко, росія вважає, що сьогодні в світі діє тільки право сили, а не гуманні цінності, міжнародне право та міжнародні домовленості.

«Тому треба всьому світові зрозуміти, що якщо вони розраховують тільки на силу, то і зупинити їх можна тільки силою, але силою усього вільного світу. Ми повинні зупинити це зло на полі бою в Україні. Це єдиний вихід для всіх нас», – переконана лідерка «Батьківщини».

Окрім того, політик закликала членів ЄНП посилити фінансову й гуманітарну допомогу для нашої країни, сприяти введенню найжорсткіших всеохопних санкцій проти кремля, в першу чергу ембарго на закупівлю російської нафти, газу і вугілля, та наданню без затримок Україні усієї зброї, яку потребує наша армія: важкої артилерії, танків, систем ППО, протикорабельних ракет і літаків.

В рамках робочого візиту до Брюсселя Юлія Тимошенко провела окремі зустрічі з Андрюсом Кубілюсом, доповідачем з питань росії, Головою ЄВРОНЕСТ, головою трансатлантичної групи парламентарів «Об’єднані для України» (United for Ukraine (U4U)), та з Расою Юкнявічене, Віцепрезидентом Групи ЄНП з питань зовнішньої політики, колишнім Міністром оборони Литви.

У засіданні та зустрічах також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», Перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова