Юлія Тимошенко передасть до НАБУ заяву про вчинення Гонтаревою кримінального правопорушення

«Батьківщина» підготувала заяву до НАБУ про вчинення кримінального правопорушення колишнім керівником Національного банку України Валерією Гонтаревою.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко повідомила на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

Тимошенко зазначила, що вже підписала цю заяву та в понеділок, 14 травня, документ буде передано в НАБУ.

У відповідній заяві викладено всі факти злочинів, вчинених Валерією Гонтаревою, зауважила парламентарій.

«Це була довга скурпульозна робота, мета якої – довести, що наші з вами біди не через війну, а через «зачистку» країни завдяки політиці Національного банку», – заявила Голова партії.

Водночас Юлія Тимошенко висловила сумніви, що НАБУ розслідуватиме злочини колишньої голови НБУ, адже в руйнації національної валюти, фінансової системи України замішані не лише українські корупціонери, про що політик пообіцяла розповісти пізніше.

«Ми будемо уважно стежити за тим, чи є в нас насправді НАБУ. Але можу твердо сказати: президента в нас немає, тому що він корупціонер. Парламенту в нас немає, бо він обслуговує мегакорупцію і немає силових структур, які можуть притягнути до відповідальності за всі ці злочини винних. Нам не можна допустити, щоб за останні 10 місяців правління Порошенка країна залишилася без ресурсів, без надр і без людей. Цей процес треба зупинити!» – підсумувала лідер фракції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова