Юлія Тимошенко: Парламентські слідчі зможуть назвати прізвища причетних до корупції, зламати злочинні схеми й повернути гроші країні

Верховна Рада підтримала ініціативу «Батьківщини», і 324 депутати проголосували за створення ТСК, яка розслідуватиме зловживання на митниці та у податковій. Це дозволить негайно розпочинати аудит усіх державних фінансів і почати нарешті притягати до відповідальності винних у розкраданні країни.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами позачергового засідання парламенту.

«Сьогодні Верховна Рада проголосувала за створення Тимчасової слідчої комісії, яка буде тотально перевіряти всі фінансові оборудки, розбереться з усіма доходами до бюджету, розбереться, що робилося в державних корпораціях протягом останнього року. І очолить цю комісію депутат фракції «Батьківщина» Іван Крулько. Ні він, ні я, ні вся наша команда – ми нікому не дамо замовчати результати роботи тимчасової слідчої комісії. Ми зможемо показати, як насправді треба боротися з корупцією», – наголосила лідер партії.

Злагоджена та ефективна робота ТСК, переконана Юлія Тимошенко, допоможе викрити факти корупції та незаконних оборудок, спрямувати необхідні в непростий для країни період кошти до державного бюджету та вберегти державу від боргових зобов’язань.

«Сьогодні розпочнеться реальна боротьба з корупцією, а не фейкова, як все це відбувалося раніше. Нам потрібно буде ламати весь бюрократичний опір, щоб перевірити, де корупція у державних фінансах, і поповнити бюджет тими грошима, які сьогодні потрібні країні. І тоді не знадобляться міжнародні запозичення, в тому числі й від МВФ. Ми будемо збирати всі документи, які покажуть, хто є корупціонером, хто за цим стоїть, хто сьогодні незаконно бере у держави гроші, і як ці кошти повернути нашій країні», – зауважила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова