Юлія Тимошенко: Пане Зеленський, не бійтеся почути людей і припиніть блокування референдуму

Ми бачимо, що президент боїться. Боїться людей, боїться чути їхню думку. І саме тому блокує організацію референдуму, який може покласти край його авантюрі з розпродажу української землі.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами засідання Центральної виборчої комісії.

«Коли ми оголосили, що розпочинаємо всеукраїнський референдум щодо заборони продажу сільськогосподарської землі, президент Зеленський одразу дав команду своїй ЦВК будь-яким чином заблокувати це рішення. ЦВК, в якій сьогодні абсолютна більшість належить президенту, зараз прийняла повністю безглузде, антиконституційне рішення і передала постанову Верховного суду щодо референдуму за законом 1991 року в регламентний комітет Верховної Ради й у Верховний суд для тлумачення», – обурилася лідер партії.

Сьогодні в країні, зауважила Юлія Тимошенко, продовжує діяти не сила права, а сила політичної вказівки президента, яка спрямована проти інтересів українського народу.

«Я думала, що епоха політиканства, брехні, беззаконня, безправ’я людей завершилася. Я думала, що закінчилася та епоха, коли ЦВК служила забаганкам президента, а не Конституції, праву, народові України. Але я помилилася. Зеленський боїться людей. Боїться почути їхню думку. Але страх президента не може позбавити людей їхніх прав. Я хочу зараз звернутися до Зеленського з вимогою негайно припинити незаконні дії, негайно дати вказівку своїм маріонеткам у ЦВК припинити блокування проведення референдуму», – наголосила Голова партії.

Юлія Тимошенко зазначила, що «Батьківщина» спільно з політичними силами та громадськими організаціями зробить усе можливе, аби люди на всеукраїнському референдумі могли висловити свою думку щодо долі української землі.

«Ми, як і пообіцяли Україні, розгортаємо всі організаційні штаби, всі напрямки нашої роботи щодо референдуму. Ми починаємо рухатися і здійснювати стратегію проведення всеукраїнського референдуму. За нашу державність, за наш суверенітет, за цілісність нашої території, за те, щоб наша земля належала українцям, наша команда і я особисто будемо боротися всіма законними, конституційними методами», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова