Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Сьогоднішня влада не просто не спроможна розв’язувати питання, що стоять перед країною, вона не здатна консолідувати фахові й відповідальні сили, що є в державі. Але Україні саме зараз потрібне об’єднання усіх, хто прагне відновлення миру й територіальної цілісності України.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

Лідер партії зауважила, що протягом шести років війни на території України влада борсалася в мінському форматі, який не приніс миру. Але при цьому навіть не наважувалася згадувати про Будапештський меморандум.

«Петро Порошенко жодного разу на міжнародному рівні не підняв питання про те, що країни нам зобов’язані. Адже після того, як країна віддала ядерну зброю, у Будапештському меморандумі країни запевнили, що забезпечуватимуть недоторканість нашої території», – зазначила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» запевнила, що порушуватиме питання Будапештського меморандуму на найвищому переговорному рівні на базі створеної нею спеціальної парламентської місії.

«Зараз потрібно нагадати про гарантії, які має країна, і про те, що парламент не повинен бути сухою гілкою влади. В час, коли питання не може вирішити ні президент, ні уряд, потрібно забути про політичні чвари. В нас є можливість дати людям відчути, що в них є на кого надіятися в хаосі й безладі, до якого свідомо занурюють країну», – переконана Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, Голова партії «Батьківщина» ініціювала створення спеціальної парламентської місії за мир і територіальну цілісність України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова