Юлія Тимошенко: Недопустимо й надалі покладатися на Мінські угоди

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вважає, що замість Міських угод потрібна інша, більш дієва стратегія, яка дозволить Україні диктувати умови Росії, поки країна-агресор знаходиться під світовими санкціями.

Про це вона заявила в прямому ефірі програми «Право на владу» на каналі «1+1».

«Ми бачимо, що Мінські угоди не принесли врегулювання. Нам потрібна абсолютно інша, паралельна стратегія. Якщо хтось вірить в Мінські угоди – треба продовжувати добиватися результату», – сказала Тимошенко.

Голова фракції вважає, що дипломатичні переговори можуть бути по-різному проведені: «Або здати все в закритому режимі, в кулуарних переговорах, або вибороти право України бути учасником цих переговорів і диктувати умови тоді, як світ тримає санкції проти Росії».

Лідер «Батьківщини» також вважає недопустимим й надалі «покладатися на Мінські домовленості та проводити вибори на окупованих територіях».

«Мінські угоди – це шлях не до миру, а до здачі української території і перетворення її на Придністров’я!» – наголосила Юлія Тимошенко і зазначила, що таку позицію підтримує більшість людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова