Юлія Тимошенко: Наша стратегія – зробити Україну лідером Європи, а не ресурсним центром

Попри війну та надскладні умови, український бізнес продовжує працювати. А якщо створити європейський режим сприяння його роботі, то наш бізнес покаже найкращі результати. Але першочергово зараз треба не дозволити під час війни зруйнувати залишки українського підприємництва.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу на засіданні Українського союзу промисловців і підприємців.

Вона подякувала УСПП за розроблений План відновлення України після війни та назвала його «глибоко змістовним і професійним».

«Ви не залишили поза увагою жодного важливого питання. Тож якщо цей план буде розглянутий на засіданні РНБО і згодом затверджений, нам важливо взяти під пильний контроль всі процеси, які відбуватимуться згодом – щоб він чітко координувався із законодавчою роботою парламенту», – сказала Юлія Тимошенко.

За її словами, ухвалені парламентом і урядом рішення обов’язково мають відповідати стратегічним позиціям Плану відновлення України.

Лідерка «Батьківщини» також наголосила, що є ключові завдання, які потрібно виконувати невідкладно, адже під час війни важливо не зруйнувати залишки економіки й працюючі підприємства, які з надзусиллями виживають нині. Це, зокрема:

  1. Зняти будь-які силові репресії та перевірки проти нашого підприємництва і бізнесу,
  2. Запровадити легкодоступне розумне кредитування на рівні з іншими європейськими країнами,
  3. Створити рівність умов для всіх бізнес-структур в Україні,
  4. Повернути країну до потужного індустріального розвитку,
  5. Зробити освіту пріоритетом.

Принагідно Юлія Тимошенко розповіла присутнім про напружену боротьбу, яка зараз йде в парламенті щодо законопроєкту №8401.

«Наша команда подала понад тисячу правок. Ми будемо відстоювати кожну! Але річ у тім, що покращеного варіанту цього законопроєкту не існує. Його ухвалення в розпал війни означає, що відбувається серйозний тиск середній клас», – впевнена Голова партії.

Вона вкотре звернулась із проханням поговорити й переконати народних обранців у неприпустимості скасування пільгової системи оподаткування до закінчення війни.

«Може бути таке, що саме 2-3 голосів для прийняття цього закону якраз і не вистачить», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, лідерка «Батьківщини» пообіцяла всіма способами захищати український бізнес.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова