Юлія Тимошенко: Наша команда не припинить боротися за землю

Влада зробила все можливе, щоб заблокувати роботу Конституційного суду та не дозволити провести референдум за народною ініціативою проти продажу сільськогосподарської землі. Але наша команда не припинить боротьбу в інтересах українців.

В цьому Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко запевнила  учасників народного віча проти продажу землі, що відбулося сьогодні на  Хмельниччині.

За її словами, влада цинічно обманює українців, коли говорить про переваги, які отримають люди від продажу своїх паїв.

«У бюджетній декларації, яка була подана до парламенту, не передбачено зростання валового внутрішнього продукту за рахунок продажу землі. Влада це розуміє, але продовжує обіцяти людям великі доходи від продажу своїх паїв. Насправді всі країни світу торгують хлібом, а не землею. Це ключове! Навіть не зерном, а готовою продукцією. Якщо ми почнемо торгувати не аграрною сировиною, а переробленою з неї продукцією, то одразу в 10 разів більше будемо отримувати доходів. Сімейне фермерство й ефективне використання наших ресурсів – це наш шлях до економічного зростання», – зауважила Юлія Тимошенко.

Вона також повідомила про те, що команда «Батьківщини» змогла зупинити ще одну «земельну» аферу, яку для українців готували «слуги народу».

«Ми зупинили ухвалення закону, в якому на всіх власників паїв вони хотіли ввести непосильний податок за гектар землі. «Слуги народу» планували обкласти фермерів і селян непомірними податками, щоб таким чином змусити їх продавати свою землю. Їхнє завдання – вигнати людей на «ринок» з цими паями. Але ми цей закон заблокували», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» закликала учасників віча не опускати руки та продовжувати відстоювати своє конституційне право на землю.

За підсумками зібрання було напрацьовано звернення учасників народного віча Хмельниччини до президента та Верховної Ради України.

Звернення 004

Нагадаємо, 16 червня відбулося велелюдне народне віче у Полтаві, учасники якого ухвалили звернення до президента, в якому закликали провести референдум щодо продажу землі та до його проведення не вводити в дію вже ухвалені «земельні» закони.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова