Юлія Тимошенко: Нам треба змінити кланово-олігархічну модель управління країною

Для відновлення економічного і соціального благополуччя країни потрібно спільними зусиллями побудувати принципово новий курс розвитку України, і насамперед змінити модель управління країною.

Про це заявила Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час ток-шоу «Український формат» на телеканалі «NewsOne».

«Сьогодні Україна вкрай погано керується, адже у перші ж роки незалежності країни замість сильної і успішної держави була створена система кланово-олігархічного управління, коли в одній посудині опинились кримінальний бізнес, політика, ЗМІ і всі корупційні оборудки», – сказала вона і наголосила на необхідності докорінно змінювати цю систему.

Парламентарій також зазначила, що наслідком вкрай недолугої управлінської державної політики за роки незалежності стала масова імміграція українців.

«Ми з вам програли світову глобальну конкуренцію за людину, адже за останній час майже 7 млн українців виїхали за кордон шукати щастя. Якщо ми не збережемо українця вдома і програємо глобальну конкуренцію за інтелект, енергію і знання людини в розбудові держави – ми потім за сотні років не поновимо втраченого, і не матиме потенціал», – застерегла Голова фракції «Батьківщина».

За словами політика, українці залишають рідну Батьківщину не лише тому, що мають низьку заробітну плату, а ще і тому, що «вони не мають віри в те, що в Україні щось зміниться».

З огляду на це, за словами Юлії Тимошенко, першим завданням для влади має стати повернення життя в Україну, «повернути родини і зупинити трагедію».

Саме тому, наголосила парламентарій, вона започатковує дискусію щодо розробки принципово нового курсу розвитку країни, де суспільство на чолі із інтелектуалами, фахівцями різних галузей і напрямків спільними зусиллями вибудують такий новий курс.

«І насамперед мова має йти про перезаснування суспільного договору – нової Конституції України», – підсумувала вона.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова