Юлія Тимошенко: Нам треба успішно провести посівну та підтримати наших аграріїв

Наслідки війни особливо сильно відчувають українські аграрії – під загрозою зриву опинилася не лише нинішня посівна кампанія, а й продовольча безпека загалом. Головна проблема – неможливість продати зерно, яке зберігається на складах, внаслідок блокування вітчизняних портів.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час зустрічі з фермерами Кіровоградщини.

За її словами, війна поставила фермерів і сільгоспвиробників перед викликами, з якими їм дуже складно впоратися без підтримки держави.

«Всі аграрії країни нині просять від уряду ухвалення одного-єдиного рішення – викупити в державний резерв зерно, яке вони сьогодні продати не можуть. Таким чином, землероби отримають обігові кошти для нормального завершення посівної, а у держави буде резерв зерна», – зауважила лідерка «Батьківщини».

Вона повідомила, що її команда всіляко підтримуватиме аграріїв і буде наполягати на тому, щоб держава викупила у них торішній врожай та зробила його частиною національного резерву.

«Я закликаю уряд це зробити і буду говорити про це в парламенті. Нам не можна втрачати час, нам треба успішно провести посівну і підтримати наших аграріїв. Це ціла галузь, яка може сьогодні бути успішною. Тоді буде і перемога, і хліб, і до хліба!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова