Юлія Тимошенко: Надіє, ти потрібна нам живою!

Сьогоднішній ганебний день в російському суді, коли нашій Надії Савченко навіть не дали сказати останнього слова – це чергова демонстрація усієї сутності Кремля.

Майже два роки безпрецедентного політичного ув’язнення української льотчиці, півроку «бутафорного» суду, при тому, що невинуватість Надії Савченко цілком очевидна, повна фальсифікація владою Росії судового процесу, незаконне утримання під вартою інших політичних в’язнів, – саме так Кремль демонструє своє ставлення до міжнародного права, до прав людини, до світової громадськості.

Для нас очевидно, що путінському режиму невдовзі доведеться відповідати за все: і за анексований Крим, і за війну та полеглих українців на Донбасі, і за тортури, яким піддаються політичні в’язні, і за нашу Надію Савченко!

Але її не зламати! Ця надзвичайно мужня жінка уособлює собою всю Україну, яка ніколи не здаватиметься і боротиметься до кінця!

Надіє, ми підтримуємо тебе та просимо: не піддавайся на їхні провокації, не розпочинай знову голодування, яке є вкрай небезпечним для твого здоров’я!

Збережи своє життя заради людей, які в тебе вірять! Ти потрібна своїй родині і всій Україні!

Юлія Тимошенко від імені партії та фракції ВО «Батьківщина»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова