Юлія Тимошенко: Національні багатства мають залишатися власністю держави!

З-поміж дієвих законопроєктів, які сьогодні потрібні державі, на розгляд Верховної Ради виносяться й такі, що не просто насторожують, – їх неприпустимо приймати. Таким, зокрема, є законопроєкт щодо корпоратизації «Енергоатому». Фракція «Батьківщини» в парламенті добилася, щоб депутати не голосували за цей суперечливий для держави документ.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».

«Сьогодні в парламенті ми боролися за те, щоб не дозволити прийняти закон про корпоратизацію, а це  перший крок до приватизації, «Енергоатому». Це наші генеруючі електростанції, які виробляють атомну електроенергію, що є найдешевшою. Коли електроенергії немає, коли це стало першим питанням нашої безпеки, корпоратизація – це безумство», – заявила лідер партії.

Юлія Тимошенко переконана, що багатство нашої держави, зокрема національну цінність «Енергоатом», як і в усіх країнах, які за державний кошт будували атомні електростанції, треба залишити держаною.

«Сьогодні наша фракція єдина в парламенті боролася за те, щоб цей законопроєкт не ухвалили. Ми підготували сотні правок і добилися свого. Але це не означає, що це питання не буде виноситися знову. Тому я привертаю увагу суспільства, що зараз під час війни з державного підприємства «Енергоатом» роблять акціонерне товариство, а потім цими акціями  будуть всіляко маніпулювати. Законопроєкт – жахливий, тому не можна його дозволити прийняти», – застерегла Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова