Юлія Тимошенко: На руках Кремля кров загиблих громадян України

Росія – це країна-агресор і на руках Кремля кров загиблих громадян України.

Про це зазначила Юлія Тимошенко у Кам’янському під час вшанування пам‘яті патріотів, які віддали життя під час Революції Гідності та в боях з російськими окупантами на Донбасі.

Лідер «Батьківщини» поклала квіти до пам‘ятної стели, встановленої на Алеї пам‘яті загиблих Героїв.

«Кремль розпочав війну проти України. Це не АТО, це – війна!» – наголосила вона, спілкуючись з воїнами-атовцями 57-ї окремої механізованої бригади.

Юлія  Тимошенко закликала усунути людей, які перетворили війну на великий бізнес.

«На війні сьогодні заробляються мільярди. Окупована територія перетворилася на сіру зону, через яку йде контрабанда та наркотрафік. Ці мільярди ділять між собою окупанти і ті, хто говорить в Україні про патріотизм. І доки вони зароблятимуть на війні та прикриватися війною, війна, на жаль, триватиме», – наголосила лідер «Батьківщини».

«Ми обов‘язково повернемо мир в Україну. Це завдання нової влади, бо без миру неможливе безпечне життя наших громадян», – зазначила вона і додала, що нова влада забезпечить гідне життя для всіх українців та пам’ятатиме про звитягу та жертовність новітніх героїв.

За словами політика, нова влада піклуватиметься про родини патріотів, які втратили своїх синів та доньок, «бо це наш борг перед тими, хто віддав життя за Україну».

«Ми посилимо соціальних захист військовослужбовців та їхніх родин», – запевнила лідер партії.

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко перебуває з дводенним візитом на Дніпропетровщині. Сьогодні політик також проведе зустрічі з громадами Кам‘янського та Павлограда та обговорить проблеми вугільної галузі з шахтарями та регресниками.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова