Юлія Тимошенко: На переговорах з МВФ треба захищати інтереси українців, а влада їх здає

За власну безпорадність президент Зеленський змушує платити усіх громадян. Щоб отримати гроші, за які розплачуватимуться не лише нинішнє, а й майбутні покоління українців, влада погоджується на умови, які несумісні з життям незалежної, економічно сильної України. Це злочин, за який однозначно доведеться відповідати.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «112. Україна».

«Президент, прем’єр-міністр та міністр фінансів таємно вночі підписали меморандум з МВФ, засекретили його і сказали, що допоки МВФ цей документ не розгляне та не адаптує, то ніхто не може знати, що там написано. Якщо там все чисто, чесно та в інтересах країни, то навіщо тоді так боятися?» – запитала Голова партії.

На кожній сторінці проєкту меморандуму, зауважила Юлія Тимошенко, прописана «груба здача національних інтересів».

«Наприклад, у документі влада обіцяє, що держпідприємства включно з державними банками, будуть функціонувати «незалежно» від уряду. Управління всіма державними монополіями, державною власністю, банками передають наглядовим радам, в яких на сьогодні абсолютна більшість іноземців або й громадян України, які живуть і працюють на гранти та фінансуються ззовні. Одним абзацом захоплюється вся стратегічна власність країни та передається зовнішньому управлінню», – застерегла Юлія Тимошенко.

До того ж, підкреслила лідер «Батьківщини», меморандум передбачає, що гроші, зароблені «Нафтогазом», а фактично стягнуті з українців, вже не будуть спрямовуватися у державний бюджет.

«Наша ключова структура НАК «Нафтогаз», там наші газопроводи, там наші сховища, там мільярди грошей, на рік 2-3 мільярди доларів, які можуть бути перераховані в бюджет. Але в меморандумі написано, що потрібно затвердити новий корпоративний статут НАК «Нафтогаз» і вже повністю передати всі фінансові потоки, які підуть не в бюджет, а світовим глобальним шахраям, які будуть ними розпоряджатися», – обурилася Юлія Тимошенко.

За словами лідера «Батьківщини», згода влади на підвищення тарифів, скорочення закладів освіти, продовження знищення медичної галузі є вбивчими для країни.

«Це меморандум про перетворення України в країну третього світу, перетворення нас у бананову республіку, але, на жаль, саме він є справжньою програмою уряду і президента, які виконуватимуть кожний її пункт, на відміну від обіцянок, які вони роздають українцям. Але брехні треба покласти край. Тільки-но я візьму в руки оприлюднений МВФ меморандум, я одразу звернуся до Конституційного суду, аби визнати неконституційність цього документа, який прямо суперечить інтересам країни», – запевнила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» вчергове закликала до об’єднання усіх відповідальних політичних сил країни і створення уряду національної довіри, який обстоюватиме інтереси українців, інтереси України, а не міжнародних спекулянтів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова