Юлія Тимошенко: Мораторій на вирубку лісів треба запроваджувати негайно

Нова влада запровадить мораторій на вирубку українських лісів і притягне до відповідальності всіх, хто винен за знищення природних ресурсів України.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час прес-конференції у м. Рівне.

Лідер «Батьківщини» наголосила, вирубка лісів – це окреме трагічне питання для України.

«Україна зараз посіла перше місце за експортом до ЄС нелегальної деревини. І це не ми визначили, а британська неурядова організація. За останні 4,5 роки контрабанда деревини до ЄС зросла на 75%. Вирубка нелегальна йде масова», – прикро констатувала вона.

Як зауважила Голова партії, є цифри, які взагалі трагічні, і стосуються вони пралісів: «Ніколи ми не вирубували праліси. Це недоторканні ліси, які є скарбом України. За 4,5 останні роки 10 тис. гектарі пралісів вирублено повністю».

На сьогодні лише 11% території України заліснені, а це вже показник, який межує з показником екологічної катастрофи, переконана політик.

Юлія Тимошенко нагадала, що нещодавно в парламенті ухвалили законопроект, який запроваджує мораторій на вирубку лісів.

«Цей законопроект запроваджував не тільки мораторій на вирубку лісів, він ще й запроваджував кримінальну відповідальність тих людей, які займаються нелегальною вирубкою лісів», – повідомила вона.

Проте президент Порошенко наклав вето на цей закон, зауважила лідер партії.

«Це означає, що він спільник, що він бере участь у розподіленні цих грошей, які отримують від нелегального експорту деревини», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова