Юлія Тимошенко: Міжнародний фестиваль «Назустріч мрії» став країною щасливих дітей

10-ий Міжнародний благодійний фестиваль «Назустріч мрії» завершився великими перемогами маленьких українців. У фестивалі взяло участь понад 300 дітей, більше сотні переможців отримали подарунки та нагороди в номінаціях вокал, хореографічне мистецтво та оригінальний жанр.

Миру на землі і великих перемог побажала учасникам конкурсу  Юлія Тимошенко, під патронатом якої вже 10 років проходить цей захід.

Про це лідер «Батьківщини» заявила під час  нагородження учасників у Києві.

«Я хочу вам побажати, щоб ви не боялись мріяти і завжди боролись за свої мрії. Як сказав один з великих політиків: «Ніколи, ніколи і ніколи не здавайтесь!». Цього і я вам бажаю: ідіть тільки вперед і перемагайте», – наголосила ідейний натхненних благодійного конкурсу.

На думку Юлії Тимошенко, за останні 10 років фестиваль «Назустріч мрії» став справжньою родиною, де є свої батьки і діти, є свої успіхи і досягнення.

_APM7740

Вона також пригадала, як під час одного з перших конкурсів, який проводився ще на Співочому полі, раптово пішла злива.

«Я пам’ятаю, як всі учасники обнялись, пригорнули один одного, намагаючись захистити від дощу друзів. Це було так зворушливо. Минуло 10 років – і подивіться тепер, яка у нас велика родина!» – додала вона.

Підбиваючи підсумки 10-річчя конкурсу, політик зазначила, що через нього пройшли сотні юних виконавців, багато з них на цій сцені отримали путівку в життя.

«Ви знаєте, що я відчуваю? Велику гордість і щастя, що у нас є такі талановиті діти. Сьогодні до цього почуття додався також і біль, коли переможець з Донецька співав про війну на Донбасі. Нам не потрібна війна, не потрібно жодної сльози. Нам потрібен мир і щастя дітей, їхні посмішки і перемоги. Бо країна щасливих дітей – це країна, яка відбулася», – сказала лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також подякувала організаторам, журі та зірковим учасникам фестивалю за їхню волонтерську роботу, вкладену в щастя маленьких дітей. Адже зі сцени фінального етапу сьогодні звучали виступи  Олександра Пономарьова, Аркадія Войтюка, Аріни Домскі, Марти Адамчук, Наталки Карпи, Світлани Тарабарової, групи «Клей Угрюмого» та багато інших зірок, які співали не за гонорари.

_APM7598

«Усі партнери, члени журі, виконавці, зірки естради підставили плече благодійному фестивалю, щоб вести дорогою наших дітей до перемог», – додала вона.

Лідер «Батьківщини» також закликала відвідувати подібні заходи інших політиків.

«Політики мусять відвідувати такі дитячі фестивалі, щоб побачити ці щасливі дитячі очі. Якщо політики не люблять людей, не служать їм, а навпаки – нищать їхнє життя, такі політики Україні непотрібні!» – наголосила народний депутат.

_APM7573

 

Нагадаємо, Міжнародний благодійний фестиваль «Назустріч мрії» – перший в Україні благодійний творчий конкурс для дітей соціально незахищених категорій.

Організатори фестивалю: Асоціація МВГО «Соціальний захист» на чолі з Президентом – Євгенією Тимошенко, МГО «Назустріч мрії», МБО «Погляд».

Члени журі фестивалю: Андріс Капіньш (голова журі), Даша Малахова, Аріна Домскі, Марта Адамчук, Олександр Лещенко, Євген Хмара, Микола Кобзов, Катерина Трішина, Олена Гончарук, Анжела Тютерева, Анна Клюшниченко.

Щороку під час фестивальних днів збирають кошти на Спеціальний приз – оздоровлення дітей переможців фестивалю та дітей із сімей переселенців під час двотижневого літнього відпочинку на березі Чорного моря, Цього року це буде подорож на фестиваль «Слов’янський вінець» у Болгарії та поїздка до Одеси на 13 днів.

_APM7284 (1)

«Якщо минулого року ми змогли відправити на оздоровлення 40 дітей, то цього року, завдяки нашим основним партнерам ми зможемо подарувати такий відпочинок всім дітям переможцям фестивалю — в усіх номінаціях, у всіх вікових категоріях, за 1,2,3 місце, а так же дітям з сімей переселенців, які пережили травми війни! А це більш ніж 200 дітей», – зазначила Ірина Волгіна, Президент Міжнародної громадської організації «Назустріч мрії».

Організатори фестивалю також висловили особливу вдячність Благодійному фонду «Серце Матері». Фонд, заснований Принцесою Південної Кореї Шим Сіль, передав кошти на оздоровлення дітей, які пережили травми війни.

Причому гроші, надані БФ «Серце Матері», склали основну частину призового фонду.

_APM7866

Також значна сума надійшла від благодійної организації Всеукраїнського об’єднання Батьківщина «Серце Батьківщини», голови Житомирської обласної організації ВО«Батьківіщіна» Анжеліки Лабунської, міжнародної компанії «Сокар Енерджі Юкрейн» та усіх, хто був на гала – концерті.

Отже, цьогоріч гран-прі фестивалю «Назустріч мрії» виборола Міщенко Аделіна, яка виступала у номінації «вокал» і представляла Житомирський Центр творчості дітей і молоді.

_APM7536

Окрім концерту, гостей розважали феєричними постановками селебріті і талановитих дітей, яскравою фотозоною від LoraShen, дитячою анімацією від KidsWill – Аrt-Фабрика, танцювальним шоу від київської школи Алли Духової «Todes», захоплюючими номерами від артистів цирку «Кобзов», а також смаколиками від «Ласки».

Більше фотографій з фестивалю дивіться у фотогалереї.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова