Юлія Тимошенко: Місцеві вибори засвідчили недовіру громадян до влади

Місцеві вибори засвідчили недовіру громадян до влади.

Про це заявила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко в прямому ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Ці вибори – це загальнонаціональний референдум довіри, це плебісцит щодо дій влади і щодо того, як народ її сприймає. 60% громадян на вибори не прийшли, хоча завжди було навпаки – 60-70% громадян приходили на вибори. Це означає, що не тільки не прийшли голосувати, а продемонстрували, що не підтримують цю політику, абсолютно не підтримують ніяких фейкових реформ. Люди сказали «ні» всьому, що відбувається сьогодні», – наголосила вона.

Лідер «Батьківщини» також зауважила, що виборці, які взяли участь у виборах поділилися на три групи.

«Перші – це ті, хто прийшов підтримати партії  за позовом серця. Друга частина – це величезний адмінресурс. Я не одні вибори проходила, але такого, щоб строєм водили і наказували, кому балотуватися, а кому ні – таке було тільки в часи тих режимів, з якими ми боролися. А третя  частина – це люди, доведені до відчаю і для яких вибори перетворили у політичний супермаркет, де можна було все що завгодно продати і купити. І це не провина людей, що вони доведені до такого стану, пішли брати цю копійку, а провина зокрема партії влади, які зробили це головною лінією виборів», – розповіла Тимошенко.

На переконання лідера партії, всі актуальні питання, які зараз обговорюються, зокрема чому  не змінений голова ЦВК, чому прийнятий такий закон, чому взагалі дали можливість майже стовідсоткову мажоритарну систему провести, чому бюлетені без захисту – «усі ці питання мають одну природу: з самого початку зроблено ставку на збереження старих традицій фальсифікації виборів».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова