Юлія Тимошенко: Ми захистимо чесні вибори та повернемо довіру до влади

Одразу після виборів новий президент розпочне відновлювати довіру народу до української влади. І для цього наступному главі держави потрібно буде здійснювати чіткі дії для виходу України з кризи.

Про це Юлія Тимошенко заявила в ефірі телеканалу «Інтер».

Лідер «Батьківщини» зауважила, що за даними аналітико-консультаційної компанії Gallup, рівень довіри українців до влади становить лише 9%.

«Це абсолютна криза довіри до чинного президента. Усі ці рейтинги, які йому малюють, – це великий обман. Вони мають на меті прикрити майбутню фальсифікацію та підкуп. Але ми не дамо сфальсифікувати вибори. Сьогодні кандидати від справжніх опозиційних сил підписали документ, що свідчить про співпрацю на кожній виборчій дільниці», – сказала вона.

Кандидат у Президенти переконана, що тільки реалізація чіткого плану дій допоможе вивести країну з кризи. І таким є Новий курс, ініційований Юлією Тимошенко та розроблений разом з кращими фахівцями країни.

Новий курс і письмове зобов’язання, яке лідер «Батьківщини» першою з кандидатів взяла перед українцями, зможуть накреслити шлях, як діяти після виборів.

У документі йдеться про зниження тарифів вдвічі, підняття мінімальних пенсій до 4425 грн, підняття доходів до рівня Польщі – щонайменше в 3 рази, відновлення промисловості, перехід від сировинної економіки до економіки інноваційного типу, правильна молодіжна політика тощо.

«Нам, українцям, треба навчитися покладатися лише на себе: і в питанні розбудови України, і в питанні проведення чесних виборів», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова