Ми в силах змінити все, – Юлія Тимошенко

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала новообраних депутатів її партії стати командою захисту інтересів місцевих громад та максимально ефективно використовувати всі доступні важелі для реформування країни знизу.

Про це Голова партії заявила на урочистом з’їзді ВО «Батьківщина», що відбувся сьогодні в Києві.

«Ви знаєте, що сьогодні йде об’єднання громад, ви знаєте, наскільки тяжко проходить цей процес. Беріть ініціативу на себе, дивіться, де треба об’єднувати громади, а де ні, де треба йти цим шлях, а де цей шлях перетворюється в насилля», – сказала вона.

Тимошенко закликала представників «Батьківщини» на місцях проконтролювати, щоб розподіл бюджетних коштів відбувався винятково в інтересах місцевих громад.

«Бюджет, який буде у вас в руках, – це величезна можливість для вас направити бюджетні ресурси туди, де вони найбільше потрібні людям. Дайте тим людям, які не мають зовсім за що жити, прямі додаткові субсидії на купівлю ліків, на те, щоб лікувати дітей, батьків. Але зробіть так, щоб жодна копійка з бюджету не пішла на корупцію», – наполягає вона.

_APX9019

Лідер «Батьківщини» також наголосила на важливості відновлення постійного діалогу депутатів з виборцями.

«Зберіть віче, послухайте людей і пишіть свої програми не з академічних брошур, а пишіть свої програми зі слів людей. Будьте з людьми! Будете чути їхні зауваження, будете знати їхні проблеми, і це вже буде 50% вашої перемоги», – порадила Юлія Тимошенко своїм однопартійцям.

Орім того, вона повідомила про створення клубу мерів міст за напрямками діяльності.

«Ми зараз будемо ініціаторами створення команди змін, які розпочнемо знизу. Якщо влада нагорі не здатна, якщо вона демонструє повну аморальність і корупцію, то нам потрібно починати зміни знизу, від вас», – зазначила лідер політичної сили.

Тимошенко пообіцяла, що буде встановлено тісний зв’язок центрального апарату партії з її місцевими осередками.

«У нашому центральному апараті партії створюється потужна команда, яка працюватиме тільки з органами місцевого самоврядування, контролюватиме і робитиме з вами кожен крок – поіменне голосування за наші ініціативи в міських радах, в обласних, районних – на всіх рівнях», – сказала Голова партії.

Юлія Тимошенко також звернулася до новообраних депутатів місцевих рад від «Батьківщини» із закликом: «Я прошу кожного з вас стати окремим інтелектуальним центром нашої партії і для нашої країни стати окремим джерелом рішень, стратегій і дій… Ми в силах змінити все!»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова