Юлія Тимошенко: Ми не дозволимо нищити освіту та медицину в селах

Зараз по всій країні у селах закривають все: школи, амбулаторії, ФАПи, клуби, тому наша команда працює як «швидка допомога». Ми отримуємо повідомлення про проблеми та їдемо в села, райони і намагаємося врятувати все, що в наших силах.

Це зазначила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час візиту до Требуховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хмельницької області.

Напередодні команда Хмельницької партійної організації «Батьківщина» захистила вищеназваний освітній заклад від так званої «реорганізації». Адже всупереч попереднім домовленостям із мешканцями села, місцева влада хотіла понизити статус Требуховецької школи, ліквідувати в ній старші класи та зробити філією Меджибізького ліцею.

«Для нас із вами головне – пережити ці складні часи і не дозволити закриття й знищення шкіл, ФАПів тощо. Ми докладемо всіх зусиль, щоб школа й надалі могла працювати, щоб виділявся бюджет, а діти могли отримувати якісну освіту. Зараз влада виконує стратегію на знищення сіл, але ми не дозволимо це робити», – запевнила Юлія Тимошенко.

За її словами, місцеві органи влади стали заручниками державної стратегії – попри обіцянки, громадам не виділяються необхідні для функціонування кошти.

«Чинна влада здійснює стратегію, яка діаметрально відрізняється від того, що треба робити. Як би не було важко, наша команда зараз по всій країні об’єднує всі регіональні сили, щоб розпочати відродження України. Але поки все це не зміниться, наша команда завжди поряд і готова допомагати», – додала лідер «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова