Юлія Тимошенко: Ми координуємо дії з опозиційними силами, але політичну конкуренцію ніхто не скасовував

Демократичні опозиційні сили мають координувати свої дії, але політичну конкуренцію ніхто не скасовував.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила в ефірі телеканалу «NеwsOne».

«Конкуренцію ніхто не скасовував! Якщо в країні буде політичне болото, якщо буде однопартійна система і намагатимуться висунути одного лідера, то людей позбавлять альтернативи. Від цього нічого доброго не буде. Ми повинні змагатися за довіру людей, за визнання людьми ефективності нашої роботи. Чим більше в людей буде вибір партій, кандидатів у президенти, тим більш ефективною буде опозиція», – сказала вона.

А втім, як упевнена лідер «Батьківщини», опозиційні демократичні сили мають координувати свою діяльність.

Юлія Тимошенко нагадала, що у Львові лідери різних політичних сил – опозиційних проєвропейських демократичних – сіли за стіл переговорів: «І ми почали координувати свої дії. Такий діалог є правильним, добрим та позитивним».

Лідер партії перерахувала опозиційні сили та політиків, з якими координуються зусилля і які є однодумцями з «Батьківщиною». Це «Самопоміч», «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі, «Громадянська платформа» Анатолія Гриценка, «Свобода», «Справедливість» Валентина Наливайченка, «Демальянс», а також політики Дмитро Добродомов, Віктор Чумак на інші.

Лідер «Батьківщини» переконана: чим більший в людей буде вибір, тим ефективнішою буде робота політиків.

«Нам треба бути разом не в об’єднаній одній політичній партії, а в системі розуміння українського народу, розумінні того, що ми не закінчили свою справу в боротьбі за волю та свободу України», – акцентувала Юлія Тимошенко.

Мета координації зусиль опозиційних проєвропейських сил – домогтися дострокових парламентських і президентських виборів, а також усунути від влади президента Порошенка та його кримінальне оточення.

«Треба зробити все можливе конституційне та правове для того, щоб жодного дня, жодного тижня, жодного місяця не правив президент Порошенко і його кримінальна «кліка». Дострокові вибори президента і парламенту мають бути негайно, тому що кожен день перебування їх при владі несе велике горе Україні», – переконана політик.

Лідер «Батьківщини» також запевнила: «Наша команда більше жодного іншого політичного лідера не підтримає на президентських виборах».  На її думку, такий самий принцип буде застосовуватися і під час парламентських виборів, які мають відбуватися по відкритим спискам за пропорційним принципом.

«Ми будемо самостійно йти і ми будемо самостійно виборювати право разом з українцями поставити на ноги Україну! Я і наша команда не допустимо такого кроку, за який і ми, і наша Батьківщина поплатилися зрадництвом, абсолютною бездарністю тих політиків, яких ми на прохання суспільства підтримували. Я більше не буду довіряти людям, за яких я не можу поручитися. Тільки наша команда! Ми не просто наведемо порядок у країні! Ми не просто повернемо мир в Україну, а разом з  суспільством прокладемо такий шлях, який дасть людям заможне життя!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова