Юлія Тимошенко: Ми домоглися створення ТСК щодо вбивства Катерини Гандзюк і нападів на активістів

«Батьківщина» одностайно проголосувала за створення ТСК щодо розслідування злочинів проти громадських активістів, а також вбивства Катерини Гандзюк.

Відповідну постанову підтримали 259 депутатів.

«Проти громадських діячів просто розпочався терор влади. Це, на жаль, стало сутністю нашого життя, коли силові структури, насамперед під керівництвом чинного президента, розправляються з громадськими діячами, які викривають корупцію влади, борються проти цензури. Ми як депутати зобов’язані захистити нашу молодь, яка перебуває на першому рівні барикад у боротьбі за Україну без корупції», – заявила лідер «Батьківщини» на брифінгу у парламенті.

Вона також уточнила, що за цей рік постраждали вже 54 активісти.

Зі свого боку заступник голови фракції Сергій Соболєв зазначив, що створення ТСК є необхідним для того, щоб «не повторювалися трагедії з громадськими активістами, щоб їх не вбивали».

Політик також висловив жаль з приводу того, що в ТСК «обмежені повноваження», адже досі не ухвалено закон про тимчасові слідчі комісії №1098.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявляла, що «Батьківщина» не голосуватиме за жоден законопроект порядку денного, поки не буде ухвалено дві постанови – про створення тимчасової слідчої комісії щодо вбивства Каті Гандзюк та нападів на активістів і про скасування підвищення ціни на газ.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова