Юлія Тимошенко: Ми будемо вимагати відставки Третьякової

Не може очолювати соціальний комітет людина, яка щодня працює проти інтересів людей і виконує незаконні вказівки влади.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Третьякова, очолюючи соціальний комітет, кожен день працює проти інтересів людей. З понеділка я особисто подам проєкт постанови про її звільнення з цієї посади, я буду цього добиватися», – запевнила Юлія Тимошенко.

До таких рішучих кроків лідера «Батьківщини» спровокував розгляд на засіданні соціального комітету відверто лобістського й корупційного законопроєкту про приватні пенсійні фонди.

«За дорученням вищого керівництва держави вони проводять законопроєкт, який ще навіть не зареєстрований у Верховній Раді! Влада хоче приватні пенсійні фонди назвати «пенсійною реформою» і стягувати туди додаткові податки – і з людей, і з підприємств. Без будь-яких гарантій! Навіть антикорупційний комітет написав висновок, що це корупційний законопроєкт. Цю лобістську схему треба негайно зупиняти», – наголосила Юлія Тимошенко.

На її переконання, Голова соціального комітету зухвало протягує вказаний законопроєкт, тому що влада має більшість як у комітеті, так і в парламенті.

«Я кожен день бачу їхню «законодавчу» роботу, де на людей кошти виділяються за залишковим принципом. Нас, українців, просто винищують. Або ми почнемо захищатися від тих, хто проводить таку політику, або ми самі будемо винні у своїх бідах. Треба набиратися сил і виходити з цієї біди», – закликала політик.

Вона також додала, що напередодні минулих президентських виборів її команда спільно з провідними фахівцями підготувала справжню пенсійну реформу з урахуванням кращого європейського досвіду, в яку закладено систему індексації, осучаснення і справедливого підрахунку пенсійних виплат.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова