Юлія Тимошенко: Балаган зі зміною уряду – лише спроба президента відволікти увагу від своїх провалів

Урядовими перестановками Володимир Зеленський намагається перекласти відповідальність за власні помилки та провали на інших і відволікти увагу від катастрофічного стану справ в усіх сферах життя країни.

Про це заявила Голова партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час брифінгу в парламенті.

«Президент у своїй промові на вчорашньому позачерговому засіданні був найбільшим опозиціонером уряду, коли намагався перекласти відповідальність на інших. Це нечесно, непорядно. Президент не може так ницо себе поводити. Якщо дев‘ять місяців його правління в країні виявилися провальними, він мав вийти та вибачитися перед українським суспільством, взяти на себе відповідальність, визнати помилки та спробувати ці помилки виправити», – наголосила лідер партії.

Юлія Тимошенко зауважила, що «Батьківщина» не голосує за кадрові зміни в уряді, адже президент чітко дав зрозуміти, що зміни курсу розвитку країни не буде. Натомість продовжуватиметься курс на розпродаж стратегічних об‘єктів власності держави, сільськогосподарської землі та на запровадження зовнішнього управління.

«Ми не будемо голосувати ні за відставку силовиків, ні за призначення нових, тому що це персональна відповідальність президента. І він сам має звітувати перед суспільством про роботу та досягнення за дев’ять місяців. А найпоказовішою оцінкою його діяльності є останні соціологічні опитування групи «Рейтинг», згідно з яким 75% людей назвали курс президента помилковим», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова