Юлія Тимошенко: Медицина – наш другий фронт!

Армія та медицина – це два фундаментальні пріоритети нашої держави, від гідного фінансування яких залежить наша майбутня перемога та успішне життя.  

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час пресконференції, що відбулася у Дніпрі за результатами робочого візиту до медичних закладів області.

На її переконання, другим після армії державним пріоритетом мусить бути система медичної допомоги, адже це є «дві частини одного фронту».

«Ми не маємо права допустити, щоби недофінансованими були лікарні, щоби їм невчасно перераховували фінансові ресурси, щоб затримувалась заробітна плата, щоб не проплачувались якісь медикаменти. Я почула від медиків, що вони з розумінням ставляться до складнощів, але якщо ми хочемо виграти цю війну – а ми хочемо і переможемо! – нам треба думати про те, що армія та система охорони здоров’я сьогодні нерозривні. І вони наш фронт», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона зауважила, що медицина має стати для уряду реальним напрямом роботи. І крім належного фінансування, варто правильно організувати систему охорони здоров’я. Цим, зокрема, плідно займається команда «Батьківщини».

«Відвідавши під час війни майже всі ключові госпіталі й лікарні, ми побачили, що нам конче необхідно, якщо ми йдемо до Європи і хочемо стати членами ЄС, будувати у себе справжню повноцінну страхову медицину. І в епідемію КОВІДу, і під час війни ми переконалися, що система охорони здоров’я – це суттєва частина безпеки нашої країни, захисту життя наших родин і дітей», – вважає Голова партії.

Також вона додала, що команда «Батьківщини» буде пропонувати на розгляд уряду, президенту й парламенту розроблений законопроєкт щодо впровадження обов’язкового медичного страхування, який базується на кращому світовому досвіді.

«Це вчетверо збільшить фінансування для галузі охорони здоров’я та дасть можливість платити нашим медикам європейську зарплату, а люди зможуть через страхові поліси безперешкодно отримувати якісні медичні послуги», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова