Юлія Тимошенко: Маніпуляції зі збільшенням районів свідчать про те, що влада не хоче чути людей

Методи, якими влада з 490 районів України намагається зробити 133, перетворює так звану «реформу» на чергове знущання з людей та злам України в карколомному «турборежимі».

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

Голова партії застерегла, що через укрупнення районів віддалені села, периферійні населені пункти будуть просто позбавлені засобів для повноцінного життя. Це, на думку Юлії Тимошенко, означатиме, що «країну просто згортають, а поселенську мережу – вбивають».

«Ті районні центри, які дозволяли людям доступитися до адміністративних послуг, дитячих садочків, шкіл, до Ощадбанку, до Укрпошти – все це зараз буде зламано. І замість 490 районів зроблено 133. Людям із сіл, у тому числі далеких, потрібно буде по 200-300 кілометрів проїжджати для того, щоб отримати послуги. Але багато хто не зможе таку відстань долати, навіть на дорогу просто може не бути грошей. Усе це означає, що людей виживають із сіл, виживають із маленьких населених пунктів», – обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер партії наголосила, що це питання стане принциповим на місцевих виборах.

«У жовтні будуть місцеві вибори, і якщо люди на виборах зможуть усвідомити, яку помилку зробила країна з цією владою, то якраз на місцевих виборах це можна поправити. І місцеві органи влади мусять стати по суті бар’єром, опором для того, щоб президент, його більшість у парламенті та його маріонеточний уряд не нищили державу», – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова