Юлія Тимошенко: Люди мають знати, про що влада домовляється з МВФ

Влада закриває очі на проблеми людей та продовжує за спинами українців вганяти країну в боргове ярмо, погоджуючись на умови, непідсильні для народу.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

«Ніхто сьогодні не хоче звертати уваги на те, що країна продовжує котитися до прірви. За січень-травень навіть скоригований бюджет вже провалений на 44,2 мільярда гривень. Якщо так і далі буде продовжуватися, то вже й президентові незабаром не буде чим зарплату платити, що вже казати про звичайних людей. Через пів року це буде відчутно на житті кожної людини», – застерегла Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» зауважила, що ухвалені всупереч позиції «Батьківщини» закони, не дали змоги країні отримати обіцяні президентом 10 мільярдів доларів запозичень від МВФ.

«Президент у парламенті говорив про те, що підтримавши два законопроєкти – про продаж сільськогосподарської землі та про здачу Національного банку і нашої держави у банківській сфері – країна отримає розширене кредитування й одержить до 10 мільярдів доларів від МВФ. Покажіть мені, де 10 мільярдів від МВФ? Покажіть, де те, що президент обіцяв з трибуни парламенту, на рахунках бюджету та Національного банку?» – обурилася лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко наголосила, що поки влада годує людей обіцянками, за спиною українців готується новий меморандум з МВФ з новими вимогами. Хоча тепер йдеться лише про 1,9 мільярда доларів.

«А хто відповість за попередні здачі України, за попередні обіцянки отримати 10 мільярдів доларів? Ми вимагаємо, щоб усе це було публічним, ми вимагаємо негайного засідання Верховної Ради для того, щоб подивитися на цей меморандум з МВФ і зробити висновки. У такому безладі країна далі рухатися не може – ситуацію треба виправляти, і діяти негайно!» – закликала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова