Юлія Тимошенко: Лише об’єднавшись, можна стабілізувати кризову ситуацію в економіці країни

Зараз, коли Україна опинилася у тяжкій кризі через зростання вартості газу, немає сенсу критикувати владу. Час об’єднуватися та разом виводити країну з кризи.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час круглого столу за участю народного депутата від «Батьківщини» Костянтина Бондарєва, керівників підприємств, медичних та освітніх закладів, що відбувся в Броварах.

Під час заходу учасники обговорювали нові виклики, спричинені різким зростанням вартості газу, тарифів на його доставку та опалення.

«Ми хочемо від вас почути про ті проблеми, які реально існують в сфері охорони здоров’я, в освіті, в промисловому секторі, і які ви бачите шляхи їх вирішення. Потім систематизовану інформацію ми передамо прем’єр-міністру, міністрам, керівництву країни – з проєктами законів, постанов та інших документів», – зазначила Юлія Тимошенко.

Голова партії «Батьківщина» наголосила, що енергетична криза створена штучно, внаслідок корупційної змови, однак її наслідки вже відчуває вітчизняна промисловість, закриваються підприємства, під загрозою посівна, очікується подорожчання товарів першої необхідності. Некерованість ситуації, на думку Юлії Тимошенко, є результатом непрофесійності влади.

«Допоки керівники держави ставитимуть програму, яка нав’язана ззовні, як головну програму стратегії «реформування» країни, ми будемо споживати такі наслідки. Для того, щоб побудувати сильну державу, потрібно мати 3 головні складові: команду, для якої в пріоритеті національні інтереси; інтелект, щоб знати, як відстоювати їх; політичну волю, щоб усе це втілити в життя», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова