Юлія Тимошенко: Лікування  та реабілітація українських військових мають бути на найвищому рівні – «Батьківщина» ініціює спеціальний закон

«Батьківщина» ініціює ухвалення в Верховній Раді спеціального закону задля покращення фінансування лікування та реабілітації українських військових, які захищаючи Україну отримали травми. Команда партії провела благодійний аукціон, де було зібрано сім мільйонів гривень для закупівлі необхідного обладнання для воєнних госпіталів.

Про це оголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

«З цієї трибуни щодня лунають слова вдячності героям, які захищають нашу країну. Водночас наша команда проїхала по прифронтових лікарнях, де надають допомогу нашим пораненим. Краматорськ, Дружківка, Словʼянськ…  Ми побували в багатьох лікарнях, госпіталях, де лікують поранених. Але чому добрі слова, які виголошуються з цієї трибуни в підтримку воєнних, ніяк не відбиваються у рішеннях в підтримку наших героїв, у тому числі поранених?» – наголосила Юлія Тимошенко й описала ситуацію із недостатнім забезпеченням  цих медичних закладів.

За її словами, в пакетах НСЗУ для лікування поранених військових не передбачено достатньо коштів на нормальне харчування, необхідну кількість медикаментів та розхідних матеріалів. Також, зауважила Юлія Тимошенко, у лікарнях не вистачає необхідного медичного обладнання, апаратів МРТ, УЗД, ангіографів тощо, а коштів на протезування вистачає на протези низької якості, які набагато гірші за закордонні аналоги.

Голова партії повідомила, що команда «Батьківщини» разом із благодійними фондами провели благодійний аукціон, де зібрали сім мільйонів гривень для придбання медичного обладнання в воєнні госпіталі.

«Що зробила наша команда – ми зібрали творчих людей, підприємців і провели благодійний аукціон, на якому зібрали сім мільйонів гривень. А що бюджет нездатний, і держава не може звернути на це увагу?» – запитала лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду забезпечити  лікування та реабілітацію українських військових та найвищому рівні та ухвалити відповідний закон, який розробляється і буде зареєстрований депутатами фракції. Адже він, наголосила Голова партії, змінить принципи фінансування медичних закладів, які опікуються воєнними.

«Я закликаю ухвалили спеціальний закон для спеціального фінансування, лікування та реабілітації наших поранених. Треба ухвалити спеціальні видатки, які на 300 відсотків забезпечують потреби в лікуванні поранених. Приведіть в порядок госпіталі, бо саме там найгірша якість приміщень. Я хотіла б, щоб в цьому питанні ми були однодумцями. З цим законопроєктом я підійду до кожної фракції і зберемо єдність в парламенті щодо підтримки гідного лікування наших поранених», – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова