Юлія Тимошенко: Країні потрібна влада, яка працюватиме в інтересах людей, а не на догоду міжнародним спекулянтам

Згідно з даними соціологічних досліджень, майже 70% українців вважають, що країна сьогодні рухається в неправильному напрямку, що не приймаються закони, необхідні для життя країни, не ухвалюються рішення в інтересах людей, а просто лобістські закони, які руйнують Україну, навалом ідуть у Верховній Раді. Ситуацію потрібно виправляти негайно та змінювати хибний курс країни, який обрала чинна влада.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі «Українського радіо».

«Люди бачать, що країна некерована, відбувається хаос, лобістські зовнішні структури управляють країною на повну. Нам треба цю ситуацію негайно виправити», – зауважила лідер партії.

Місцеві вибори, переконана Юлія Тимошенко, це той шанс для українського суспільства, який дасть можливість висловити невдоволення діями сьогоднішньої влади та змінити її.

«Потрібно у жовтні зробити так, щоб усі громади, усі місцеві ради були створені без «слуг народу», без цієї влади. І щоб можна було зробити правильну політику, починаючи знизу. Потрібно їх прибирати від влади та обрати – або країна та її життя, або лобізм влади та корупція!» – закликала Юлія Тимошенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова