Юлія Тимошенко: Кожне значуще питання в країні має вирішуватись через референдум

«Батьківщина» наполягає на негайному розгляді розробленого фракцією законопроєкту про проведення референдумів. Тільки народ має право вирішувати всі важливі для країни питання.

Про це Юлія Тимошенко наголосила на Погоджувальній раді керівників парламентських фракцій і комітетів.

Вона нагадала, що президент у своїй передвиборчій кампанії обіцяв першим внести закон про народовладдя.

«Усі суттєві питання країни будуть вирішуватись виключно на референдумі, а після того влада ухвалюватиме закони, постанови та укази. Понад 200 законі ухвалено, але серед них ми не знайшли ні закону про народовладдя, ні закону про референдум», – сказала Голова партії.

Саме на референдумі мають вирішуватися такі важливі сьогодні питання, як продаж сільськогосподарської землі, приватизація ГТС, розпродаж стратегічної власності України.

«Спочатку референдум, запитати в народу, чи дає він право так поводитись з землею, зі стратегічною власністю, ГТС, і тільки після цього ухвалювати рішення. А сьогодні в нас все протилежно робиться. Я би хотіла, щоб те, з чим йшов президент на вибори,  допуск людей до управління своєю країною, стало реальністю. Я сподіваюсь, що ця вакханалія із розпродажем буде припинена», – підсумувала політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова