Юлія Тимошенко: Кошти ковідного фонду мають спрямовуватися передусім на захист людей та підтримку медиків

66 мільярдів гривень, які виділені для ковідного фонду, – це по суті, другий бюджет на охорону здоров’я. Цих грошей достатньо для того, щоб і медикам заплатити, і забезпечити безкоштовне тестування та лікування хворих.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час спілкування з керівництвом та працівниками Львівського фтизіо-пульмонологічного клінічного центру.

Утім, зауважила лідер партії, влада, на жаль, не розподіляє ці кошти належним чином. Тому «Батьківщина» наполягатиме на ухваленні постанови про перерозподіл ковідного фонду з урахуванням потреб людей та лікарень в боротьбі з епідемією.

«Система розподілу коштів для боротьби з коронавірусом повинна нарешті запрацювати ефективно. І на засіданні Погоджувальної ради, і на засіданні парламенту у вівторок, 20 жовтня, я особисто та фракція «Батьківщина» будемо наполягати на ухваленні чіткого плану перерозподілу ковідного фонду. Я дуже сподіваюсь на те, що фонд вдасться поновити та спрямувати його на розгортання ліжок і забезпечення їх киснем, на безкоштовні ліки й тести та повноцінні доплати усім без винятку медичним працівникам», – наголосила Юлія Тимошенко.

Як повідомлялося раніше, лідер «Батьківщини» закликала президента Зеленського негайно створити та очолити Національний штаб боротьби із КОВІД і запропонувала перелік невідкладних дій, які треба здійснити, щоб уникнути найгіршого сценарію і захистити українців від пандемії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова