Юлія Тимошенко: Конституційний суд має захистити права українців і зупинити крадіжку землі

Фракція «Батьківщина» спільно з фракцією «За майбутнє» ухвалили рішення оскаржити у Конституційному суді підписаний президентом Зеленським закон про розпродаж сільськогосподарської землі й добитися того, щоб цей документ був визнаний неконституційним і не набрав чинності.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді.

«Обміняти землю на різані папірці, які нам обіцяв МВФ, – це абсурд і повна здача національних інтересів України. Тому цей закон не може набути чинності, він повинен бути скасований Конституційним судом. Саме тому наші дві фракції звертаються до Конституційного суду. Я переконана, що ми повернемо Україні українську землю разом з нашим суверенітетом і можливістю розвитку», – наголосила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» зауважила, що лише український народ на референдумі має право вирішувати долю сільськогосподарської землі.

«Ми вважаємо, що допоки не буде проведений всеукраїнський референдум і у власника сільськогосподарської землі, у громадян України, не запитають, чи можна продавати їхню власність, чи не можна, ухвалювати подібні закони – неприпустимо. Без референдуму, знаючи, що 75% людей проти – це афера, авантюра і корупція. І ми з’ясуємо, хто і скільки грошей із глобального простору у якості хабара отримав за просування та прийняття цього закону», – застерегла Юлія Тимошенко.

Кожен, хто був причетний до земельної афери влади, зауважила лідер «Батьківщини», відповідатиме за вчинений злочин згідно з Кримінальним кодексом.

«Підписавши цей закон, президент порушив Кримінальний кодекс. Він пішов проти безпеки України, проти суверенітету України, проти інтересів людей. Цей закон про крадіжку території та землі в українського народу. Цей кримінальний злочин без будь-яких сумнівів буде розслідуваний, коли теперішній балаган відійде від влади. І персональну відповідальність за це буде нести президент України Володимир Зеленський», – резюмувала Юлія Тимошенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова