Юлія Тимошенко: Команда «Батьківщини» захищатиме кожного українця, проти кого буде задіяний механізм позбавлення землі  

Учасники велелюдного народного віча, яке відбулося у Полтаві, ухвалили звернення до президента Володимира Зеленського, в якому закликають провести референдум щодо продажу землі та до його проведення не вводити в дію вже ухвалені «земельні» закони.

У зібранні проти розпродажу сільськогосподарських земель,  організованому за ініціативи  партії «Республіка», Полтавського відділення Асоціації фермерів і приватних землевласників та партії «Батьківщина», взяла участь Юлія Тимошенко.

Учасники віча у своєму зверненні вимагають від президента організувати максимально широке, відкрите, рівне та компетентне громадське обговорення пропозицій щодо правил поводження з сільськогосподарською землею, після чого обов’язково винести це питання на всеукраїнський референдум. Також у зверненні міститься вимога скасувати та не вводити у дію вже ухвалені законодавчі акти – про обіг сільськогосподарських земель, а також ввести мораторій на прийняття подібного законодавства – до відповідного рішення референдуму. Вказане звернення буде передано губернатору Полтавщини.

2_5354893146511641808

На переконання Юлії Тимошенко, велелюдне зібрання на Полтавщині може стати початком національного руху аграріїв, які в усіх областях України проводитимуть подібні збори задля захисту української сільськогосподарської землі.

«Наша команда разом з Асоціацією фермерів утворили великий антирейдерський штаб для того, щоб боротися разом з людьми. Тримаючи зв’язок через всі можливі канали комунікації, якщо нам повідомлятимуть, що хоча б одного фермера торкнулися незаконні махінації з землею, ми будемо гуртуватися по всій країні та захищати кожного. Це фактично буде самозахист. Ми будемо йти в суди, надавати наших юристів, які вміють фахово воювати, і будемо захищати кожного, проти кого буде задіяний механізм позбавлення землі», – пообіцяла Юлія Тимошенко.

Під час виступу вона закликала людей не продавати свої паї і таким чином виграти час, який знадобиться для відновлення справедливості.

«Коли ця влада піде, ми зможемо повернути землю Україні та спокійно розвивати вітчизняне фермерство. Боротьба буде досить складна, але без неї не буде існувати ні Україна як європейська держава, ні український народ. Як би не складалися політичні обставини в державі, ми нікому не дозволимо здати Україну. Сьогодні нашій країні, як ніколи, потрібна наша спільна робота», – додала лідер «Батьківщини».

Вона пообіцяла передати ухвалене учасниками віча звернення керівнику держави через канцелярію Офісу президента, а також зачитати його у четвер, 17 червня, з трибуни Верховної Ради України, щоб депутати знали про думку людей, які живуть і працюють на землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова