Юлія Тимошенко: Гідна винагорода праці для медиків – це для мене питання особистої честі

«Ще ніколи в історії так багато не залежало від такої невеликої кількості людей»…

Ці слова сказав прем’єр-міністр Великобританії Вінстон Черчилль про британських льотчиків часів Другої світової війни, які ціною неймовірних зусиль захистили небо над островом від фашистської Німеччини.

Сьогодні я ці слова, без зайвого пафосу, хочу повторити для всіх українських лікарів, чиє свято ми традиційно відзначаємо у третю неділю червня. Для тих героїчних і мужніх людей, які у неймовірних труднощах, нестачах, бідності, а часто і голіруч рятують людей…

Це постійний і невидимий щоденний подвиг, вартість якого годі переоцінити.

Розкажу свою історію…

Кілька років тому дуже тяжко захворіла найрідніша мені людина – моя мама, Людмила Олександрівна. Захворіла так, що справді йшлося про питання життя чи смерті. Саме у таких випадках люди згадують про світло у тунелі та інші подібні видива.

Дніпровські лікарі у буквальному сенсі витягли її з того світу.

До останніх своїх днів я буду безмежно вдячна лікарям, які врятували мою маму. Йовенку Ігорю Олександровичу, Неклесі Любові Михайлівні, Бардаченко Любові Ананьївні.

Подякуйте й ви своїм лікарям. Розкажіть про свої історії сьогодні.

Я переконана, що лікарі не просто лікують хвороби. Це – не механічний процес, це робота душі. Вони роблять справжнє таїнство й диво. Вони передають частину свого здоров’я та віри тим людям, які цього потребують.

Дякую і вклоняюся Вам, дорогі мої!

Обіцяю зі свого боку зробити все від мене залежне, щоб вам стало краще працювати і жити, а ваша праця здобула достойну винагороду. Для мене це – питання особистої честі!

Юлія Тимошенко, заступник Голови партії “Батьківщина”, 16 червня 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова