Юлія Тимошенко: Фінансування лікування та реабілітації поранених воїнів має бути пріоритетом держави

Фінансування лікування та реабілітації поранених воїнів в цьогорічному бюджеті та бюджеті-2024 має бути збільшено. Нині грошей недостатньо, втім ці статті видатків мають бути першочерговими, адже відновлення здоров’я воїнів, що боронять Україну, та створення умов для повернення їх до нормального життя має бути пріоритетом для усіх гілок влади.

З парламентської трибуни лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка очолює ТСК щодо умов лікування та реабілітації військових, звернулася до колег не бути байдужими до проблем захисників країни, адже завдання усіх органів влади забезпечити їх всебічною медичною допомогою.

«Ми всі в цьому залі однодумці щодо того, що одним з ключових пріоритетів і завданням держави, парламенту, уряду – всіх, хто сьогодні при владі – це надати нашим пораненим військовим висококваліфіковану, всеохоплюючу медичну допомогу. Це дозволить нашим пораненим героям та героїням повернутися до нормального життя», – наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, система лікування та реабілітації військових через нестачу фінансів має багато проблем, а завданням комісії, куди увійшли представники усіх фракцій та груп, є «посилення усіх систем» медичної допомоги пораненим героям та героїням, а не покарання винних за можливі зловживання.

«Ми розглядаємо зміни до бюджету на цей рік і через декілька днів будемо розглядати бюджет на 2024 рік. Прошу всіх нардепів долучитися до того, щоб збільшити видатки на всі системи допомоги нашим пораненим. Це і по лінії міністерства оборони – на госпіталі, це і по лінії НСЗУ, і по лінії міністерства охорони здоров’я. Нам потрібно зробити надання медичної допомоги пораненим бездоганним. Це наше з вами завдання», – переконана лідерка «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також просить депутатів інформувати ТСК щодо потреб лікарень і шпиталів в областях та округах, аби парламент міг допомогти у вирішенні цих питань.

«Люди, які боронять нас на фронті, дивляться та питають: «Чи є вони для нас пріоритетом?». Давайте зробимо так, що ми могли їм чесно дивитись в очі», – підсумувала лідерка «Батьківщини».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова