Юлія Тимошенко: Досить експериментів над людьми – час впроваджувати страхову медицину!

Сьогодні 99% усіх країн світу живуть за страховою медициною. Люди в цих країнах не платять не тільки за лікування, послуги й операції, а й за ліки, які виписує лікар. Все необхідне покриває спеціальний фонд. Однак влада позбавляє українців можливості мати таку справедливу медичну систему.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

За її словами, реформа Порошенка-Супрун – це експеримент над українцями, чи зможуть люди вижити в умовах, коли масово закривались лікарні й ФАПи, а сотні тисяч медиків – просто звільнили. На жаль, новий президент цю реформу не скасував.

«За нового президента продовжується приниження і знущання над українцями. Їм платять найнижчі пенсії та зарплати, і при цьому примушують по повній оплачувати ті медичні послуги, за які американці не можуть заплатити самотужки. Саме тому світ і придумав страхову медицину. Коли створюється спеціальний фонд, яким користується вся нація і який формується коштом роботодавців, частково бюджетів і громадян», – зазначила Юлія Тимошенко.

Що стосується ситуації в Україні, то, за словами лідера партії, вперше за роки незалежності в країні найвищий показник смертності населення. До цього, на її думку, призвела недієздатна реформа охорони здоров’я, впроваджена минулою владою. А ініціативу нової влади впровадити  механізм співоплати за медичні послуги Юлія Тимошенко назвала продовження реформи Супрун.

«Нам потрібно визнати, що альтернативи страховій медицині не існує. Наша команда підготувала законопроєкт щодо впровадження страхової медицини в Україні. І ми вимагаємо від президента, уряду, профільного комітету негайно розпочати розгляд цих документів. Нам потрібно впровадити ефективну систему, якою успішно користується весь світ», – переконана Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова